Tilbud til Abelia–medlemmer:
- Gratis test – motta anbud fra din bransje i 14 dager, og se om du har fått med deg de oppdragene som er relevante for din bransje
- 25 % rabatt på veiledende pris (Ordinær pris 7.800,- for å følge med på hele Norge i et år)
Mercell overvåker over 2.000 kilder, hvor doffin.no bare er en av kildene. De skanner daglig gjennom alt av aviser, fagblader, nettsteder, internasjonale EU – databaser osv. for å finne anbudsutlysninger, og videreformidler disse til sine kunder på e-post. Alle anbudsutlysninger blir kvalitetsjekket, og over 90 % av alle utlysningene som hentes inn er ufullstendig kodet, og er derfor vanskelig for leverandørene å finne ute i markedet. Mercells tjeneste sikrer at kundene får med seg alle relevante utlysninger, og ikke går glipp av viktige oppdrag.
I tillegg har Mercell en egen innkjøpsløsning som benyttes av både offentlige og private innkjøpere. Når innkjøper er ute etter nye leverandører, kan de enkelt konkurranseutsette innkjøpet i Mercell. Private virksomheter har ikke lov å kunngjøre i Doffin - databasen, så disse oppdragene vil du bare finne i Mercell. De offentlige anbudene under nasjonal terskelverdi (500.000,-) vil også i de fleste tilfellene bare kunngjøres i Mercell.
Mer informasjon eller spørsmål?
Kontakt Cathrine Hauge på telefon 416 34 440, eller e-post caha@mercell.com
Mer informasjon om Mercell